INTERNET w ciągu kilku ostatnich lat, jako ogólnoświatowa sieć komputerowa zrobił ogromną karierę. Z miesiąca na miesiąc obserwuje się znaczny wzrost liczby jej użytkowników (a więc i potencjalnych klientów).

Od lipca ubiegłego roku liczba internetowych domen wzrosła prawie dwukrotnie. Internet staje się jednym z podstawowych narzędzi promocji, marketingu i handlu. Zastanów się, czy Twoja firma nie powinna posiadać własnej strony WWW? 

Proponujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości zarówno małych jak i większych firm. Warunki za każdym razem są negocjowane indywidualnie tak by zapewnić Państwu jak najwyższy poziom usług przy minimalnych kosztach. Tworzymy zarówno proste wizytówki jak i rozbudowane serwisy.

  

OFERTA SPECJALNA

Przeznaczone środki na promocje w internecie zostały wyczerpane, a bieżąca aktualizacja odkładana jest na "lepsze czasy". Czy tak musi być?

NIE. My widząc ten problem proponujemy Państwu bardzo interesujące /naszym zdaniem/ rozwiązanie. 

Zaprojektowanie i wykonanie serwisu www jest objęte stałą kwotą ryczałtową, na którą składa się:

 1. wykonanie serwisu www w dowolniej ilości stron z uwzględnieniem dowolnej ilości grafiki  
 2. stała miesięczna aktualizacja w zależności od potrzeb klienta.
 3. częstotliwość aktualizacji jest nieograniczona

Te trzy cechy powodują, że serwis jest bardzo profesjonalnie wykonany świadczy o tym bardzo dobra nawigacja i teść merytoryczna, a koszty rozkładają się w czasie.

Koszt takiego przedsięwzięcia wynosi od 300,00 zł. - 600 zł. netto
w zależności od wielkości serwisu i częstotliwości jego aktualizacji. 

Oferowane przez nasza firmę ceny na nasze usługi są bardzo konkurencyjne w stosunku do innych firm, które proponują podobne usługi. Wybierając właśnie naszą ofertę cenową  pozwoli Państwu zaoszczędzić znaczne środki finansowe. Biorąc pod uwagę poniższe cechy, zapewniamy, że każdy nasz klient jest i będzie usatysfakcjonowany w pełnym tego słowa znaczeniu. 
 1. Wykonanie jednej strony www około 150 zł. netto
  (logo + informacja tekstowa np. adres, opis działalności firmy, dowolna ilość zdjęć, grafiki oraz banerów animacyjnych itp.)
   

 2. Ponadto szczególną uwagę poświęcamy na aktualizowanie wykonanych przez nas serwisów www. 

  Koszt administracji serwisu określony jest niewielką kwotą ryczałtową w zależności od wielkości opracowania. W ciągu trwania umowy jesteśmy do Państwa dyspozycji nielimitowaną ilością aktualizacji. (Kwota  ustalana jest indywidualnie a koszt takiego przedsięwzięcia wynosi od  350 do 500 zł/m-c)

  

KOSZT ZWIĄZANY Z URUCHOMIENIEM SERWISU WWW

 1. Roczne opłaty za rejestrację domeny wg stawek NASK operatora domeny
   

 2. Proponujemy instalację serwera wirtualnego u naszego partnera. Jest nim wałbrzyska firma
  heapmail Internet Solutions sp. z o.o., ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno Zdrój

   

O FIRMIE  |  OFERTA  |  REALIZACJE  |  KONTAKT  |

|   strona główna   |  do góry  |